Nie przebieraj dziecka za kurczaka!

Moi kochani!

 

Późna zima i wczesna wiosna to trudny okres dla nas wszystkich. Za oknem szaro, śniegu brak,

wszędzie mokro, po prostu beee! Z wielką niecierpliwością i nadzieją zarazem wypatrujemy Świąt – może choć na chwilę zza chmur wyjrzy słońce…

 

Dla fotografów to również trudny okres – ilu znacie rodziców, którzy z uśmiechem na twarzy decydują się na deszczową sesję z dziećmi przy +3°C? Hasło „dla stałych klientów zniżka” w tym przypadku może nie chwycić :) . Cóż zatem robić? Zawsze można  postawić na komercję i „zorganizować” naprędce mini sesję świąteczną przy użyciu zgoła nieekologicznych, najtańszych jajek (markę z opakowania przecież łatwo  usunie się w Photoshop’ie :) ), żółtego tła winylowego w ciapki oraz pęczka słomy (ot takie pseudo-gniazdko). Do tego jeszcze strój kurczaka w rozmiarze 90 z jaskrawoczerwonym grzebieniem i mamy biznes!

 

Można również włożyć w swoją prace troszeczkę więcej zaangażowania , poświęcić kilka dni na skompletowanie ciekawych akcesoriów i postawić na wysmakowaną jakość (podobno ta zawsze sama się obroni). Dlatego kochani rodzice – nie róbcie swoim dzieciom krzywdy i nie przebierajcie ich za kurczaki!

 

Zapraszam serdecznie na studyjny, minimalistyczny i uroczy powiew wiosny!

 

Joanna Pietrzak

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Już niedługo nowy sprzęt, nowa jakość oraz cudowne kreatywne sesje plenerowe!  Nie mogę się Was doczekać!

 

 

Please reload

Ostatnie Posty

15.05.2016

Please reload

Wyróżnione Posty

W duszy nam gra…

04.01.2017

1/10
Please reload

Znajdź mnie
  • Facebook Classic

© 2015 JOANNA PIETRZAK - FOTOGRAFIA RZESZÓW